Tomáš Hajzler

 

Tomas HajzlerTomáš Hajzler, bez politické příslušnosti
43 let
spisovatel
autor knihy Peníze nebo život
Praha 12 – Komořany
Místo na kandidátce: 12
E: tomas@peoplecomm.cz


Moje téma:

Mým tématem je svobodnější práce a zodpovědnější podnikání. Hledám cesty, jak to při práci nastavit, aby lidé mohli zůstat lidmi a věnovat se tomu, co mají rádi. Přemýšlím, jak podnikat tak, aby podnikání bylo prospěšné, poctivé, přitom prosperující a lidem a planetě co nejméně škodilo. O tom i jiném jsem napsal knihu „Peníze nebo život“, pořádám živé přednášky, od roku 2007 píši svůj blog. Téma smysluplnější, morálnější a udržitelnější byznys bych chtěl aplikovat i ve veřejném životě.
http://blog.tomashajzler.com/clanek/vzit-zivot-vlastnich-rukou-20-9

V Komořanech, kde bydlím se, snažím dávat lidi dohromady. Pořádáme akce, na kterých poznáváme sebe i druhé. Najdete nás facebooku “Zažít Komořany jinak“:
Zažít Komořany jinak!
Chceme žít zdravě, podporovat místní zemědělce, proto jsem inicioval založení KPZ (což není krabička poslední záchrany), ale komunitou podporovaném zemědělství.

O mně:
Mít rád sebe, své blízké a svou práci považuji za tři základní pilíře spokojeného života. Já jsem založením poněkud „hračička“ a mám tak tendenci se čas od času ve své práci ztratit. Moje rodina a přátelé jsou pro mne proto jakousi kotvou, která mi pomáhá držet se v životě toho, co je pro mě skutečně důležité a neztratit se.
Otec Valérie a Valentýny,  kterému se zdá, že ve svých 40 letech konečně našel svůj domov. Člověk, který si myslí, že peníze mají být prostředkem a ne cílem.

Více o mě!