Poděkování

Vážení voliči a sympatizanti Zelených, Pirátů a strany LES,


rádi bychom Vám touto cestou poděkovali nejen za důvěru, kterou jste našemu uskupení projevili svými hlasy v letošních komunálních volbách, ale i za podporu během naší kampaně. Reakce mnohých z Vás, kteří nás navštívili u našich petičních stánků a diskutovali s námi o problémech, se kterými se v Praze 12 potýkáme, nás jen utvrdily v tom, že naše snaha změnit poměry a přístup místní samosprávy vůči obyvatelstvu má smysl.
Zelení, Piráti a lidé ze strany LES nenašli s členy koalice ANO , Změnu pro Prahu 12 a ČSSD shodu a proto budeme působit v našem Zastupitelstvu v opozici. Hlasy našich tří zastupitelů Evy Tylové, Jana Radila a Lukáše Findeise budeme prosazovat, to k čemu jsme se vám našim voličům zavázali a hlídat kroky koaličních radních. Našimi prioritami zůstává prosazovat transparentní a uvážlivé hospodaření naší městské části, zrušení heren, rozumný územní rozvoj za dostatečné ochrany zeleně.

Budeme usilovat o vybudování biotopového koupaliště i podporu nevládních sdružení působících v sociální, ekologické a kulturní sféře. Naše opoziční práce bude spočívat rovněž v kontrole aktivit Rady městské části, tak, aby veškeré kroky byly v souladu se zájmy obyvatel MČ Prahy 12.

Svými hlasy jste pro následující volební období vyslali do Zastupitelstva MČ Prahy 12 tříčlenný tým Zelených, Pirátů a strany LES, za což Vám ještě jednou děkujeme a věříme, že Vás nezklameme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 16 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.